Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Uwaga ważna informacja !!!

uwaga1

Informujemy, że od 30 listopada 2020r. uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika. Informujemy również, że nauka zdalna została przedłużona do dnia 3 stycznia 2021r.

[przeczytaj]

Powrót do kształcenia na odległość !

A-NZ

UWAGA !!!

  Informujemy, że do  29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych). 

Informujemy, że od poniedziałku 26.10.2020r. przechodzimy na tryb nauczania zdalnego. Tym samym nauczanie naprzemienne zostaje anulowane. Od najbliższego poniedziałku wszystkie klasy pracują według planu lekcji w trybie zdalnym.

  Zgodnie z wytycznymi ministerstwa w okresie od 24 października do 29 listopada br. uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy na mocy art. 15f specustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19.

Podręczniki 2020/2021

ksiazki Przedstawiamy podręczniki dopuszczone do użytku w roku szkolnym 2020/2021 w Branżowej Szkole I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku [ZOBACZ]

Informacja dla kandydatów do Branżowej Szkoły II Stopnia

branzowa_2_logo

Kandydaci, którzy złożyli wnioski o przyjęcie do Branżowej Szkoły II Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku proszeni są o

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie:

- do branżowej szkoły II stopnia o świadectwo ukończenia branżowej szkoły I stopnia,

- zaświadczenie o zawodzie nauczanym w branżowej szkole I stopnia, którego zakres odpowiada pierwszej kwalifikacji wyodrębnionej w zawodzie nauczanym w branżowej szkole II stopnia, do której kandydat ubiega się o przyjęcie.

Termin uzupełnienia wniosku mija 4 sierpnia.

Dziękujemy...

bsi

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły

Minął kolejny rok naszej wspólnej pracy wypełniony wieloma radościami, ale również ważnymi i trudnymi dla wszystkich wydarzeniami. Mijający rok szkolny będzie zapamiętany przez nas wszystkich na całe życie. Był to czas, w którym tak naprawdę odrobiliśmy prawdziwą lekcję życia...

...motto naszej szkoły "WSPIERAMY SIĘ I SZANUJEMY", które możemy przeczytać na ścianie naszej szkoły, w tym roku wybrzmiało jeszcze mocniej i mamy nadzieję pozostanie w nas wszystkich do końca życia...

Serdecznie chcielibyśmy podziękować Uczniom, Rodzicom, Opiekunom, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za ten kończący się rok szkolny 2019/2020 i życzyć, by wakacje były czasem efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym. Radosnego, bezpiecznego wypoczynku, szczęśliwych powrotów i  do zobaczenia na rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021

 

Dyrekcja Branżowej Szkoły I Stopnia Izby Rzemieślniczej

w Rybniku

Wydawanie świadectw

W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom i pracownikom naszej szkoły, w tym roku świadectwa wydawane będą zgodnie z harmonogramem, który zamieszczony jest poniżej.

harmonogram2020

BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA - Informacje

 

 

 

 

Numer do sekretariatu szkoły: 733 225 233

 

MAGAZYN PLIKÓW [ZOBACZ]

 

fb2

Informujemy, że wszystkie najnowsze informację znajdują się na stronie szkolnego Facebooka [ZOBACZ]

UWAGA RUSZA II SEMESTR

plan0506

 

UWAGA !!!

Informujemy, że od soboty 24.10.2020r.  zajęcia w Branżowej Szkole II Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbywać się będą za pomocą zdalnego nauczania. Zajęcia odbywać się będą według planu lekcji.

Opiekunem klasy I A jest pan mgr Adrian Piechaczek e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Opiekunem klasy I B jest pani mgr Diana Łabaj e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

BRANZOWA2Aa

Więcej…

Uwaga uczniowie

Uczniowie klas pierwszych i drugich są ustawowo zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy do 28 czerwca 2020 roku.

W poniedziałek, 1 czerwca Minister Edukacji Dariusz Piontkowski przedstawił najważniejsze kwestie dotyczące organizacji roku szkolnego 2019/2020 z którego między innymi wynika, że uczniowie klas pierwszych i drugich są ustawowo zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy do 28 czerwca 2020 roku.

Uwaga - termin ten, może ulec wydłużeniu.

 

infoIR06

Uwaga MŁODOCIANI PRACOWNICY !

prakty

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH!!! Od 1 czerwca 2020 r. ruszają zajęcia praktyczne dla uczniów klas III branżowych szkół I stopnia, zarówno będących jak i nie będących pracownikami młodocianymi! Po więcej informacji zapraszamy na stronę GOV.PL [ZOBACZ]

Konsultacje dla uczniów

kon INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 01.06.2020R. ROZPOCZNĄ SIĘ W NASZEJ SZKOLE KONSULTACJE DLA UCZNIÓW. Szczegółowy harmonogram spotkań oraz procedury bezpieczeństwa znajdziesz poniżej:

 

  HARMONOGRAM SPOTKAŃ [ZOBACZ]

  PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA [ZOBACZ]

Strona 2 z 23