Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Pracownicy Młodociani - informacja

Drodzy Pracodawcy! Przypominamy, że w związku z przedłużeniem czasu ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty do dnia 7 czerwca, młodociani pracownicy odbywający przygotowanie zawodowe są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy!

 

izba1

Odmrażanie gospodarki a pracownicy młodociani

image001 W nawiązaniu do wczorajszych zapowiedzi MEN – w ramach III etapu odmrażania gospodarki i powrotu do normalnego życia gospodarczego - do pracy mają stopniowo wracać szkoły podstawowe i średnie. Luzowanie obostrzeń rozpocznie się 18 maja. [CZYTAJ]

Indormacja dotyczącą Pracowników Mlodocianych

image001 Szanowni Państwo
Związek Rzemiosła Polskiego – Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej w ubiegłym tygodniu przekazał opinię odnośnie zwolnienia młodocianych pracowników od obowiązku świadczenia pracy w okresie zawieszenie zajęć w szkołach wychodząc z logicznego uzasadnienia, że osoba która ukończyła 18 lat może podjąć decyzję o powrocie do realizacji programu praktycznej nauki zawodu, w okresie ustalonego przez ministra edukacji zawieszenia niektórych funkcjonalności placówek oświaty.

Więcej…

Przerwa świąteczna

LOGO_BSIS-min

 

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 220 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

ZRP - ważna informacja

image001

 

Związek Rzemiosła Polskiego – Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej przygotował na potrzeby organizacji rzemiosła oraz z myślą o rzemieślnikach szkolących uczniów informację „Wyjątkowe postępowanie wobec młodocianych pracowników w okresie pandemii” [ZOBACZ]

Informacja dla rodziców

info-rodzic

 

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z 20.03.2020r. Dz.U. poz. 493 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informujemy, że od dnia dzisiejszego tzn. 25.03.2020r. (do odwołania) Branżowa Szkoła Izby Rzemieślniczej rozpoczyna zdalne nauczanie. Materiały dydaktyczne dla uczniów dostępne są na stronie szkolnej w zakładce „e-dziennik” oraz „magazyn e-dziennika” Informujemy, że z każdym wychowawcą można skontaktować się poprzez dziennik elektroniczny. Rodzice, którzy nie założyli konta w e-dzienniku szkoły proszeni są o pilny kontakt z wychowawcą poprzez tradycyjny adres e-mail, które podane są do na stronie internetowej szkoły (www.zsz.rybnik.pl).

W dniach nauki szkolnej uczeń ma obowiązek zalogować się do e-dziennika i systematycznie sprawdzać wiadomości oraz realizować polecenia nauczycieli ponieważ zajęcia prowadzone metodą zdalną podlegają ocenianiu. Rodzice, którzy chcą uzyskać informacje na temat ocen i postępów w nauce proszeni są o kontakt z wychowawcą klasy poprzez e-dziennik.

Informacja dla pracodawców

branzowa1

Informujemy wszystkich pracodawców, że od 25 marca 2020r. Branżowa Szkoła I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku będzie prowadzić naukę teoretyczną dla pracowników młodocianych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z rozporządzeniem z 20.03.2020r Dz.U z 20 marca 2020r. poz 493 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowanie jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19. Zdalne nauczanie będzie się odbywać zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć BSIS IR w Rybniku w roku szkolnym 2019/2020r.


ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY

ZARZĄDZENIE DYREKTORA

Kształcenie na odległość - Zasady funkcjonowania Branżowej Szkoły Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Dyrekcja Branżowej Szkoły I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Dz.U z 20 marca 2020r. poz 493 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowanie jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 od 25 marca nauka będzie odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

ZARZADZENIE42A

Zaloguj się do e-dziennika

vulcan

UWAGA !

Uczniowie, którzy podali wychowawcy swojej klasy adresy e-mail mogą logować się do e-dziennika!

Na stronie szkoły www.zsz.rybnik.pl w górnym menu zakładek pojawiła się zakładka pod nazwą: "E-dziennik"

Jeśli logujesz się pierwszy raz zobacz ten film:
https://www.youtube.com/watch?v=1l8XhJapnKg

Uczniowie, którzy nie podali swojego adresu e-mail wychowawcy proszeni są o niezwłoczne przekazanie tej informacji poprzez pocztę elektroniczną. Adresy e-mail wychowawców znajdują się w na stronie szkoły

Uczniowie, którzy pomyślnie się zalogują proszeni są o poinformowanie o tym fakcie swojego wychowawcy poprzez przesłanie wiadomości wychowawcy w e-dzienniku.

 

Uwaga ważny komunikat!

szkolazzz

 

Dyrekcja Branżowej Szkoły I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku zobowiązuje uczniów do skontaktowania się z wychowawcami w celu realizacji podstawy programowej.

Adresy e-mail wychowawców znajdują się poniżej.

1Ap   Agnieszka Siodłoczek Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Bp   Mariusz Absalon Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Cp   Beata Musur Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Dp   Grzegorz Pochcioł Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Ep   Alicja Goleniowska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Fp    Teresa Łosińska  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Gp   Aleksandra Masłowska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Hp   Marcin Czediwoda Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1Ag   Krzysztof Skorupa Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Bg   Anna Wala Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Cg   Joanna Żedzicka Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Dg   Adrian Piechaczek Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Eg    Teresa Kaczmarczyk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Fg    Tomasz Syrnicki Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2A  Wioleta Molenda Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2B  Agnieszka Klimek-Fałat Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2C  Diana Łabaj Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2D  Zenon Marciniak Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2E   Alicja Cichocka  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2F   Teresa Grodoń Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3A   Katarzyna Borysewicz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3B   Teresa Wawrzyczek Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3C   Aleksandra Mokry Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3D   Barbara Kamińska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3E   Grzegorz Pochcioł Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3F   Joanna Pańczyk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona 3 z 23