Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Nasi uczniowie wśród Gwiazd Światowego Sportu !

sportla12 września 2014r. na nowo wybudowanym stadionie lekkoatletycznym odbył się miting lekkoatletyczny z okazji otwarcia nowoczesnego obiektu lekkoatletycznego z bieżnią tartanową.

Więcej…

Konkurs ekologiczny - wyniki

konkursekologiczny W ramach Światowego Dnia Ochrony Środowiska w naszej szkole odbył się konkurs ekologiczny na najciekawsze drzewko ekologiczne.

Więcej…

Nowe pracownie dydaktyczne

pracownie1Miło nam poinformować, że wszystkie pracownie dydaktyczne zostały wyposażone w tablice multimedialne, projektory, komputery oraz telewizory LCD wraz z DVD. Stworzono również pracownie tematyczne, które zostały wyposażone w sprzęt do nauki zawodu.

Więcej…

Konkurs internetowy - wyniki

kw

W dniu 13.06.2014r. zakończyliśmy głosowanie na najlepszą fryzurę zdaniem internautów.

Więcej…

Wyniki konkursu "LETNIE INSPIRACJE"

g26

W dniu 26.05.2014 odbyła się w naszej szkole kolejna edycja szkolnego konkursu fryzjerskiego pt."Letnie inspiracje 2014".

Więcej…

Konkurs "Spelling Bee"

konkursangielski 3 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbył się konkurs z  języka angielskiego zatytułowany "Spelling Bee"

Więcej…

Wyniki konkursu!

4ab

Wyniki konkursu na najciekawszy plakat promujący szkodliwość palenia.

Więcej…

Nagroda Złotego Grzebienia

konursgrzebien Dnia 18 marca reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klasy II i III a wzięła udział w Konkursie o "Nagrodę Złotego Grzebienia", który odbył się w Zespole Szkół nr 5 w Rybniku.
Uczennica klasy II a Alicja Gołębiowska zajęła III miejsce w kategorii "smoky eyes". Fotorelacja z tego wydarzenia na naszym facebooku. Serdecznie gratulujemy.

Konkurs Sweet Targ 2014

 Miło nam poinsweettargformować , że uczennice Angelika Głowala i Wiktoria Steblok zajęły 4 miejsce podczas konkursu Młodych Cukierników i Piekarzy, który odbył się podczas Sweet Targów 2014 w Katowicach. Obie uczennice odbywają praktykę w Cukierni Król w Rybniku.

Wywiad z Dyrektorem ZSZ IR w Rybniku

dyrektorZSZZachęcamy do zapoznania się z wywiadem, którego dla portalu Rybnik.com.pl udzielił dyrektor naszej szkoły Czesław Lapczyk.

Więcej…

Strona 21 z 22