Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Wycieczka do serwisu i salonu VW i Audi

auto1Wycieczka dydaktyczna klas I d i II d do serwisu i salonu samochodowego VW i Audi w Rybniku.
Uczniowie zostali zapoznani z wyposażeniem i procesem naprawy samochodów osobowychi dostawczych.

Więcej…

SUKCES PIŁKARZY !!!

W dniu 03.10.2013r.odbyły się miejskie rozgrywki piłki nożnej chłopców szkół ponad gimnazjalnych. W rozgrywkach tych również uczestniczyła nasza szkoła!

Więcej…

WIELKI SUKCES NASZYCH BIEGACZY !!!

zaw1

W dniu 27.09.2013r. na wodzisławskim rynku został rozegrany XXI Bieg Gazety Wodzisławskiej. Wśród dużej ilości szkół z Powiatu Wodzisławskiego, nie zabrakło również uczniów z naszej szkoły z bardzo dobrymi wynikami! 

Więcej…

Pożegnanie klas II i III

poz

14 czerwca 2013r. pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku. Edukacje zakończyli  uczniowie klas II i III.

Więcej…

Dzień Sportu 2013

dziensportu

 W dniu 23.05.2013r. pomimo zmiennej pogody zorganizowany został jak co roku Dzień Sportu. W tym roku dzięki uprzejmości MOSiRu w Rybniku cała rywalizacja i zabawa odbyła się boiskach przy kąpielisku "RUDA".


Więcej…

Wyniki konkursów !!!

dzienziemi

W ramach obchodów związanych z Dniem Ziemi 2013 w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: "Wiedzy o szkodliwości palenia paierosów" oraz konkurs na najciekawszy plakat pt." Ochrona bogactw naturalnych ziemi"

Więcej…

Konkurs MASTER YOUR ENGLISH

ko

W dniu 18 kwietnia 2013 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbył się konkurs z języka angielskiego MASTER YOUR ENGLISH. Udział w konkursie wzięli trzecioklasiści Gimnazjum Nr 12 i Gimnazjum 4 oraz uczniowie pierwszych klas naszej szkoły.

Więcej…

VII EDYCJI KONKURSU FRYZJERSKIEGO O TYTUŁ ZŁOTEGO GRZEBIENIA

sosnowiec

19 marca 2013 roku uczennice Ewa Rybarz i Patrycja Zalewska reprezentowały naszą szkołę na VII EDYCJI KONKURSU FRYZJERSKIEGO O TYTUŁ ZŁOTEGO GRZEBIENIA.

Więcej…

Strona 23 z 23