Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Wyniki konkursu

anglia W dniu 10 grudnia 2018 odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja konkursu tłumaczeniowego z języka angielskiego.

Więcej…

DKMS - # KOMÓRKOMANIA

dkms2b

W miesiącu listopadzie uczestniczyliśmy w akcji informacyjno edukacyjnej #Komórkomania organizowanej przez Fundację DKMS.

Więcej…

Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową wykonaną z piernika.

szopki2018-2 W dniu 6 grudnia br. rozstrzygnięta została IV edycja konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową wykonaną z piernika.

Więcej…

Tegoroczna Liga Młodych Kreatorów już za nami...

kreator20182 W dniu 26.11.2018r. odbył się w naszej szkole konkurs fryzjerski Kreator. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem "Moja Manga"

Więcej…

DKMS - # KOMÓRKOMANIA

dkms1 Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego BSIS IR dołączyła do realizacji AKCJI INFORMACYJNO- EDUKACYJNEJ #KOMÓRKOMANIA, której organizatorem jest Fundacja DKMS.

Więcej…

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

konkursort18 listopada br. odbyła się w naszej szkole V edycja Międzyszkolnego Konkursu  Ortograficznego dla Uczniów Rybnickich Szkół Ponadgimnazjalych organizowanego pod patronatem Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

LIST MINISTER EDUKACJI DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI

MEN1

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym listem Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. W sprawie zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych. [PRZECZYTAJ]

Sztafetowe biegi przełajowe

sztafeta181

Dnia 11 października 2018r reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły brały udział w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej…

Turniej TENISA STOŁOWEGO

tenis181 Dnia 1 i 2 października 2018r. został rozegrany drużynowy turniej Tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w SP 24 w Rybniku.
Nasza reprezentacja szkoły dziewcząt ostatecznie zajęła miejsce 5, a drużyna chłopców 6.

Więcej…

NOWE TERMINU KURSÓW

kurslogo Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą kursów dla poszczególnych zawodów w ramach projektu "KOMPETENTNI W ZAWODZIE"

Więcej…

Strona 7 z 23