Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Projekt "KOMPETETNI W ZAWODZIE" - terminy kursów

kurslogoZapraszamy do zapoznania się z terminami kursów w projekcie "KOMPETENTNI W ZAWODZIE" - program rozwoju Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu

poznan2017

Kolejne Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu już za nami. W niedziele 23 kwietnia uczniowie klas drugich uczestniczyli w najważniejszej imprezie fryzjerskiej w kraju, Look beuty forum.

Więcej…

Sadziliśmy las !

las 22 kwietnia przypadał Międzynarodowy Dzień Ziemi. Wydarzenie to jest obchodzone w celu promowania ochrony środowiska i rozszerzenia świadomości ekologicznej.

Więcej…

Wycieczka do Cieszyna

cieszyn W poniedziałek 10.04.2017r. roku uczniowie klas drugich o profilu fryzjerskim wzięli udział w wyciecze przedmiotowej do Cieszyna.

Więcej…

Najlepsza kreatorka 2017 w naszej szkole !!!

krator W dniu 10.04.2017r. odbył się finał VII edycji Ligi Młodych Kreatorów. Jest to konkurs przeznaczony dla młodych adeptów sztuki fryzjerskiej.

Więcej…

KONKURS NA NAJLEPSZY MAZUREK WIELKANOCNY

MAZUREK Dnia 05.04.2017 r. w ZSZ Izby Rzemieślnicze w Rybniku  odbył się konkurs  na Najładniejszy Mazurek Wielkanocny. Do konkursu zgłoszono 10 mazurków. Mazurki wykonała młodzież I, II i III klasy o profilu cukierniczym.

Więcej…

Justyna Cielanga druga w Crosie Rydułtowskim!

 W niedzielę 2 kjustynacielangawietnia 2017 w Rydułtowach odbył się Cross Rydułtowski, w którym reprezentowała nas Justyna Cielanga.

Więcej…

Uczymy się od najlepszych Barberów w Polsce

barber2017

Uczymy się od najlepszych Barberów w Polsce - Dawid Kawczyński laureat Top City Barber kolejny raz w naszej szkole!

Więcej…

REKOLEKCJE 2017 - PLAN

Bez_nazwy_1 Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym planem REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH w naszej szkole.

Więcej…

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT !!!

komunikat Szanowni rodzice ZSZ IR w Rybniku. W związku z otrzymanym listem z Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącym nowej gry „Blue Whale Challenge” czyli „niebieski wieloryb” przekazujemy Państwu informację:

Więcej…

Strona 7 z 18