Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Dzień Sportu 2018

dziensportu1

W dniu 10 października 2018r. przy pięknej pogodzie na Stadionie Miejskim świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Sportu. Oprócz aktywności fizycznej, odbywały się również inne atrakcje.

Więcej…

Wywiadówka

wywiadowka Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  17-18.09.2018r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

OBCHODY 10-lecia NASZEJ SZKOŁY !

 szkolair

JUŻ JUTRO (PIĄTEK 14.09.2014) WIELKIE ŚWIĘTO SZKOŁY !!! ROZPOCZYNAMY OBCHODY 10-LECIA BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA IZBY RZEMIEŚLNICZEJ W RYBNIKU.

 

 

  Miło nam poinformować, że msza święta rozpocznie się o godzinie 9:00 w kościele Królowej Apostołów (Werbiści) w Rybniku.

Uczniowie spotykają się ze swoimi wychowawcami o godz. 8:30 w celu sprawdzenia obecności. Po mszy świętej uczniowie wraz z wychowawcami wracają do szkoły.

Podręczniki 2018/2019

ksiazki Przedstawiamy podręczniki dopuszczone do użytku w roku szkolnym 2018/2019 w Branżowej Szkole I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku [ZOBACZ]

Ubezpieczenie

ubezpieczenie

Przedstawiamy ogólne warunki ubezpieczenia EDU PLUS firmy InterRisk [ZOBACZ]

(((: Wakacje :)))

WKACJE Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz wszystkim sympatykom naszej szkoły życzymy, aby rozpoczynające się wakacje były pełne wspaniałych i niezapomnianych wrażeń. Udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku!!!

Bezpieczeństwo podczas wakacji!!!

bez1 Zachęcamy wszystkich uczniów oraz ich opiekunów do zapoznania się z informacjiami  na temat bezpieczeństwa podczas wakacji! [czytaj]

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

szkolair

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ DNIA 22.06.2018r.
O GODZINIE 9:00 NA PLACU SZKOLNYM LUB W SALI GIMNASTYCZNEJ

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

Więcej…

Wywiadówka

wywiadowka

Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  21-22.05.2018r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

KOLEJNY FANTASTYCZNY SUKCES NASZYCH FRYZJEREK !!!

TYCHY1

Nasze fryzjerki najlepsze na Śląsku – ich kreatywność nagrodzona w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim w Tychach !!!

Więcej…

Strona 8 z 23