Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Styczeń Patrycja kolejny raz Laureatką w Finale Ligi Młodych Kreatorów !!!

kreator1

W dniu 16.04.2018r. w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbył się Finał 8 Edycji Ligi Młodych Kreatorów.

Więcej…

Nasze fryzjerki kolejny raz na podium

gliwice2018 W dniu 11 kwietnia 2018r. uczennice klasy drugiej wraz z opiekunem panią Agnieszką Siodłoczek reprezentowały naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim w Gliwicach.

Więcej…

UWAGA REMONT !!!

remont OD DNIA 09.04.2018R. ROZPOCZYNA SIĘ REMONT W BUDYNKU OBOK SZKOŁY, OBOWIĄZUJE ZAKAZ ZBLIŻANIA SIĘ I WCHODZENIA NA TEREN BUDOWY !!!

Rekolekcje Wielkopostne

rekolekcje1 Odbędą się w dniach 12-14 marca 2018r. o godz. 10:30 w Kościele Królowej Apostołów w Rybniku. (Werbiści)

Więcej…

KONKURS PLASTYCZNY

PLASTYCZNYKONZapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt" STOK NIE JEST DLA BAŁWANÓW" więcej szczegółów znajdziesz tu [ZOBACZ]

BEZPIECZNE FERIE 2018

BEZFERIE Informujemy, że uczniowie z województwa śląskiego, pomorskiego, podkarpackiego, łódzkiego i lubelskiego wypoczywać będą w terminie od 29 stycznia do 11 lutego.

Więcej…

Terminy egzaminów sprawdzających - FRYZJER

fryzjer

Uwaga, zostały ustalone terminy egzaminów sprawdzających w  zawodzie fryzjer, dla uczniów, którzy spisywali umowy w Izbie Rzemieślniczej w Rybniku

Więcej…

Warsztaty dla przedszkolaków

przedszkolaki1

Drugi raz w tym semestrze miło nam było gościć dzieci z Przedszkola nr 9 w Rybniku, które tym razem uczestniczyły w warsztatach cukierniczych.

Więcej…

Książka na święta !

b

Boże Narodzenie tuż, tuż... z tej okazji nasza biblioteka zorganizowała wystawkę książek o tematyce świątecznej i religijnej.

Więcej…

Harmonogram wywiadówek

wywiadowka Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  18-19.12.2017r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

Strona 9 z 23