Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Justyna Cielanga z Ib Wygrywa Bieg Wiosny w Rybniku!!!

biegwiosny W dniu 21 maja 2017 w Rybniku odbył się Ogólnopolski Bieg Wiosny. W zawodach wystartowały nasze uczennice na dwóch dystansach.

 

 

 

Świetnie już po raz kolejny spisała się Justyna Cielanga, która wygrała bieg dziewczyn na dystansie 1km. Jest to już kolejne podium dla Justyny w tym roku. W tym biegu wystartowały jeszcze dwie nasze uczennice. Na 19 miejscu uplasowała się Marta Mądrzak, 20 miejsce dla Darii Matuszczyk. W biegu Głównym kobiet na 5km, także pobiegły nasze uczennice. Pomimo dłuższego dystansu chętnie sprawdziły swoje możliwości. 37 miejsce zajęła Roksana Sobik, 38 miejsce Arleta Hildebrandt.

biegwiosny1

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ TU [NACIŚNIJ]

GRATULACJE !!!