Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Tegoroczna Liga Młodych Kreatorów już za nami...

kreator20182 W dniu 26.11.2018r. odbył się w naszej szkole konkurs fryzjerski Kreator. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem "Moja Manga"

 

 

 

W zadaniu konkursowym zmierzyło się 10 uczennic, kształcących się w zawodzie fryzjer. Kreatorki wykonały stroje, makijaże i fryzury.Kreatorki przedstawiły również historię powstawania swojej Mangi. Ocenie podlegał pomysł, wykonanie i prezentacja modelki. Stylizacje były bardzo ciekawe. Wszystkim uczestnikom gratulujemy,szczególnie zwycięzcą Anecie Kowalewskiej z klasy IIIA i Wiktorii Liszcze z klasy IIA. Laureatki przechodzą do etapu ogólnopolskiego do tzw. Finału Ligi Młodych Kreatorów, który odbędzie się w kwietniu w Andrychowie.

kreator20181

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ TU [NACIŚNIJ]