Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Mamy medal w finale „Ligi Młodych Kreatorów” !!!

manga1 W tegorocznym finale Ligi Młodych Kreatorów udział wzięły dwie nasze uczennice. Temat konkursu to „Moja manga”.

 

 

 

 

  Jak co roku uczestnicy przygotowywali fryzurę, makijaż oraz strój modelki. I jak co roku można było zobaczyć wystrzałowe kreacje i bardzo różnorodne podejście do tematu.

Nasze uczennice Aneta Kowalewska z IIIA i Wiktoria Liszka z IIB wykonały świetne stylizacje i bardzo odmienną interpretację tematu… co możecie zobaczyć na zdjęciach. Wiktoria Liszka otrzymała III miejsce w konkursie Gratulujemy!!! i obu finalistkom życzymy kolejnych sukcesów Dziękujemy również pracodawczyniom pani Monice Świrskiej oraz Annie Ciszewskiej za zaangażowanie w przygotowanie uczennic do konkursu.

 

 

manga2

GRATULACJE !!!