Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Wyniki konkursów !!!

dzienziemi

W ramach obchodów związanych z Dniem Ziemi 2013 w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: "Wiedzy o szkodliwości palenia paierosów" oraz konkurs na najciekawszy plakat pt." Ochrona bogactw naturalnych ziemi"

 

 

 

  W dniu 11.04.2013 odbył się konkurs wiedzy na temat szkodliwości palenia papierosów. W konkursie wzięło udział 13 uczniów klas pierwszych. Uczniowie zapoznali się z substancjami rakotwórczymi i trującymi, które są zawarte w każdym papierosie, a także z chorobami, które są efektem używania środków uzależniających z zawartością nikotyny.

wynikkonkursu

W konkursie na najciekawszy plakat wzięły udział klasy pierwsze.W konkursie wyróżnieni zostali uczniowie klasy I E:

  • Wojciech Dąbrowa
  • Monika Grabiec
  • Aleksandra Szulc

 

plakatkonkurs

 

Dnia 25.04.2013r. odbyło się wręczenie dyplomów, wraz z nagrodami książkowymi laureatom wyżej wymienionych konkursów.

 

konurswreczenie

GRATULUJEMY !!!