Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Dzień Sportu 2013

dziensportu

 W dniu 23.05.2013r. pomimo zmiennej pogody zorganizowany został jak co roku Dzień Sportu. W tym roku dzięki uprzejmości MOSiRu w Rybniku cała rywalizacja i zabawa odbyła się boiskach przy kąpielisku "RUDA".


Uczestnicy zmierzyli się w następujących konkurencjach: bieg przełajowy dziewcząt i chłopców, wyścigi rzędów dziewcząt, piłka nożna, bieg na 100 metrów oraz pchnięcie kulą. Dla tych, którzy nie mieli ochoty na sportową rywalizację, przygotowano gry i zabawy na świeżym powietrzu.

 

W ramach Dnia Sportu odbył się także II Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Izby Rzemieślnicze w Rybnikuj. Oprócz uczniów naszej szkoły wzięli w nim udział goście z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych i Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku. Puchar trafił w ręce uczniów „Ekonomika”.

 

Na uczestników i opiekunów czekał także słodki poczęstunek – m. in. pączki przygotowane przez cukierników zrzeszonych w rybnickiej Izbie Rzemieślniczej.

 

Gratulujemy zwycięzcom i już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!

WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z DNIA SPORTU ZNAJDUJĄ SIĘ W GALERII