Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

WIELKI SUKCES NASZYCH BIEGACZY !!!

zaw1

W dniu 27.09.2013r. na wodzisławskim rynku został rozegrany XXI Bieg Gazety Wodzisławskiej. Wśród dużej ilości szkół z Powiatu Wodzisławskiego, nie zabrakło również uczniów z naszej szkoły z bardzo dobrymi wynikami! 

Otóż uczeń Ic Jakub Magiera wygrał cały bieg, nie tylko wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych ale także, w Biegu Głównym z bardzo dużąprzewagą nad pozostałymi uczestnikami. Również drużynowo nasza szkoła wypadła rewelacyjnie zajmując III miejsce w składzie: Jakub Magiera, Mariusz Bagnicki, Bartłomiej Talik, Michał Gardzielewski, Rafał Wodniok, Jan Machnik.
Drużynę przygotował do zawodów nauczyciel wychowania fizycznego mgr Krzysztof Skorupa.

zaw2

zaw3

zaw4

GRATULACJE !!!