Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

SUKCES PIŁKARZY !!!

W dniu 03.10.2013r.odbyły się miejskie rozgrywki piłki nożnej chłopców szkół ponad gimnazjalnych. W rozgrywkach tych również uczestniczyła nasza szkoła!

Podczas turnieju nasza reprezentacja rozegrała trzy mecze. W Pierwszym meczu niestety musieliśmy uznać klasę naszych rywali z Zespołu Szkół Sportowych nr 3 w Rybniku którzy są głównym pretendentem do wygrania całych rozgrywek. Niestety przegrywamy ten mecz z wynikiem 9:2, choć początek meczu nie zapowiadał tego, bo prowadziliśmy 0:1. Jak się okazało była to jedyna porażka turnieju. W drugim meczu gładko pokonujemy Zespół Szkół nr 5 z Niedobczyc  9:4. W ostatnim meczu dnia o drugie miejsce w grupie stoczyliśmy zacięty pojedynek z Zespołem Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Rybniku. Po bardzo emocjonującym ale toczonym według zasad „fair play” wygrywamy 3:1 ! Czym zapewniamy sobie drugie miejsce w grupie.
Naszej drużynie należą się gratulacje za walkę o każdy centymetr boiska  oraz ambicję w dążeniu do wygrania każdego meczu.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składnie:
1.Margała Sebastian
2.Pawlas Rafał
3.Pieńkosz Dawid
4.Kula Dawid
5.Truchel Paweł
6.Papierok Dawid
7.Drach Szymon
8.Zielonka Kamil
9.Bagnicki Mariusz

Opiekunem drużyny był Karol Kupczak

pilka2011a

GRATULACJE !!!